Gratis Jong Nederland Herkenbosch sponsoren

Om de contributie voor onze vereniging zo toegankelijk mogelijk te houden en daarbij allerlei leuke activiteiten te kunnen organiseren, heeft onze vereniging extra inkomsten nodig. Hiervoor doen onze leden, stafleden en vrijwilligers door het jaar heen al een aantal financiële acties, maar…

Vanaf nu is het voor iedereen die Jong Nederland Herkenbosch een warm hart toedraagt mogelijk om JNH GRATIS te sponsoren.

Ga de volgende keer dat u iets online wilt kopen eerst naar:

donker_350_170.gif
Door op de banner te klikken gaat u naar JNH pagina op de website van Sponsorkliks. Hier verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert Jong Nederland Herkenbosch een commissie op terwijl u zelf dezelfde prijs betaalt, het kost U dus niets extra.

Doe hetzelfde als u een pizza wilt laten bezorgen bij Thuisbezorgd.nl. Via Jong Nederland Herkenbosch kunt u terecht bij 7.000 restaurants waarbij elke bestelling geld oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk, maar nog lekker ook!Terug
Activiteiten
Sponsoren
licht_100_100.gifOndernemingsvereniging Roerdalen.JPGLogo_Count_IT_.pnglogo lima transport.jpglogo goedzooi.png
logo bos snijders.jpgJoost Adviseert.pngklusmeester logo.pngdonker_100_100.gif